به جامعه مجازی ظرایف خوش آمدید
تقاضا برای بتا The Division بسیار بالا است

تقاضا برای بتا The Division بسیار بالا است

تقاضا برای بتا The Division بسیار بالا است

شرکت یوبی سافت در روز شبنه آپدیتی را بر وضعیت بتا محدود بخش چند نفره The Division منتشر کرد. این بازه زمانی که در آن بازیکنان می توانند عنوان نامبرده را قبل از انتشار تجربه کنند، متقاضی بسیار زیادی دارد. برخی از کاربران حتی با وجود اینکه بازی The Division را پیش خرید کرده اند، هنوز کد بتا خود را بدست نیاورده اند که ظاهرا این شلوغی و درخواست های بالا، دلیل چنین موضوعی است.

برای آن دسته از کسانی که پیش خرید را انجام داده اند اما هنوز نتوانسته اند بتا را تهیه کنند خبرهای خوبی منتشر شده است. شرکت یوبی سافت در اعلامیه خود اینطور می نویسد:

در حال حاضر ما مشغول اعطا دسترسی به بازیکنان باقی مانده ای هستیم که کدهای پیش خرید خود را در سایت ثبت نام وارد کرده اند.

متاسفانه همه آنهایی که در لیست انتظار قرار دارند شاید نتوانند به بتا برسند. در ادامه اعلامیه پیرامون این موضوع چنین نوشته شده است:

ما نهایت تلاش خود را برای بازیکنان موجود در لیست انتظار هم می کنیم. لطفا آخر هفته به این پست مجددا به منظور مطلع شدن از هر گونه آپدیت سر بزنید. از اشتیاق و درک شما متشکریم.

در روز جمعه هم یوبی سافت اعلام کرده بود تمام تلاش خود را می کند تا حداکثر بازیکنان را در لیست انتظار بتا وارد کند اما “فضای کافی خیلی محدود خواهد بود زیرا تقاضا بالاست”.

بتا محدود بخش چند نفره The Division در ۲۸ ژانویه برای کنسول اکس باکس وان آغاز شد و یک روز بعد هم در رایانه های شخصی و پلی استیشن ۴ کلید خورد. این دوره در ۳۱ ژانویه یعنی فردا پایان خواهد یافت.

The Division در ماه مارس برای رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان عرضه می شود.

منبع:

گیمفا

درباره علی خدادادی

با غصه نشو همدم سنت شکن خود باش / آزادترین فردی وقتی که نگی ای کاش...

یک نظری بگذارید