به جامعه مجازی ظرایف خوش آمدید
چگونه با مد پیش برویم ؟ بخش ۱

چگونه با مد پیش برویم ؟ بخش ۱

چگونه متناسب با مد لباس بپوشیم

پوشیدن لباس بر اساس مد یکی از شیوه های بیان درونی خود و افزایش اعتماد به نفس است. این کار می تواند به موفقیت شما در زمینه های مختلف منجر شود، حتی زندگی شخصی و حرفه ای تان.
اما روند مد به سرعت در حال تغییر است. حتی گاهی اوقات این احساس وجود دارد که با وجود سرعت گام های مد، پیش رفتن با آن غیر ممکن است و گاهی دنیای آن غیر قابل دسترس و تسلط است. با این حال حتی اگر شما با صنعت مد پیش نمی روید، شما هم می توانید خود را با روند ها مرتبط کنید و برخی از آن ها را با سبک شخصی خود ترکیب و مورد استفاده قرار دهید.

مد و فشن

رد پای موجود در مسیر را دنبال کنید. مارک (برند) ها و طراحان مد دو بار در سال با عنوان “هفته مد” نمایشگاه مد در شهرهای مختلف جهان برگزار می کنند.در صورتی که دسترسی به این رویداد ها برای شما سخت، دشوار و یا ناممکن است منابع آنلاین زیادی برای پوشش مجدد مراسمات برگزار شده با ویدئو، عکس و نقد و بررسی های نوشته شده وجود دارد.
وب سایت هایی قابل اعتماد برای نمایش عکس ها و فیلم های اخیر نمایشگاه های برپا شده وجود دارند. شما می توانید فیلم های آرشیو شده از سال های گذشته را تماشا کنید تا به یک آگاهی درباره اینکه روند مد چگونه تغییر یافته است دست پیدا کنید.
به این نکته دقت کنید که طراحان از چه طرح و رنگی برای طراحی های خود استفاده کرده اند.

حتی اگر نمی توانید خودتان را در حالی که برخی از آن ها را پوشیده اید تصور کنید، می توانید مدل هایی از آن را در ماه های آینده در خیابان به تن مردم ببینید. شما با رفتن به مراکز اختصاصی آن، در روند هایی که به صورت عمومی عرضه خواهند شد پیشرو خواهید بود.

مد و فشن

خواندن نشریات مد. حتی بدون داشتن اشتراک، نشریات برجسته بسیاری محتوای رایگان و در دسترس دارند.این وب سایت ها به صورت سفارشی برای مردمان عادی که می خواهند با مد پیش بروند ساخته شده اند.
مجلات گوناگونی هر روز مطالبی به صورت آنلاین درباره روند مد حال حاضر و چگونگی پوشیدن آن ها دارند.
وبلاگ نویسان زمینه مد مردمان عادی هستند که به مد علاقه دارند. آن ها وب سایت های رایگانی را به دنیال کردن برند ها و روند های جدید اختصاص داده اند.

مد و فشن

دنبال کردن رسانه های اجتماعی. بسیاری از وبلاگ نویسان، مدل ها و طراحان از توییتر و اینتاگرام برای همرسانی اطلاعاتی درباره روند مورد علاقه شان از مد و منابعی که از ان ها الهام می گیرند استفاده می کنند.
هشتگ #مد را بر روی انتاگرام دنبال کنید و حساب های کاربری که بیشترین اثر الهام بخشی و برانگیختگی را در رابطه با روندهای جدید دارد پیدا کنید. افراد مشهور و طراحانی که سبکشان را تحسین می کنید دنبال کنید.
حتی اگر شما به گوشی هوشمند دسترسی ندارید می توانید به این رسانه اجتماعی (اینستاگرام) از طریق اینترنت و کامپیوتر دسترسی داشته باشید.

منبع:

شهر دانایی

درباره علی خدادادی

با غصه نشو همدم سنت شکن خود باش / آزادترین فردی وقتی که نگی ای کاش...

یک نظری بگذارید