به جامعه مجازی ظرایف خوش آمدید
چگونه با مد پیش برویم ؟ بخش ۲

چگونه با مد پیش برویم ؟ بخش ۲

هماهنگ با مد لباس بپوشیم

مد و فشن

به دیدن ویترین فروشگاه ها بروید. یکی از راه های مطلع بودن از مد روز، توجه به این است که فروشگاه ها چه چیزهایی می فروشند. به مانکن ها نگاه کنید و ببینید چه لباسی بر تن آن ها کرده اند.
فروشندگان سبک های دور از دسترس طراحان سطح بالا را به لباس های معمول که هر روز می پوشیم تبدیل می کنند. آگاه بودن از اینکه فروشگاه ها در حال فروش چه چیزهایی هستند به شما حس تشخیص و فهمیدن مد روز را می دهد.

مد و فشن

عادت به خرید را در خود تغییر دهید. این کار به شما این امکان را خواهد داد که خرید های خود را به صورت دوره ای و حجم کمتر در هر مرتبه انجام دهید. این به شما کمک خواهد کرد که با مد روز همراه و همچنین مطمئن باشید چیزی که می خرید را واقعن دوست دارید.
فکر نکنید هر بار که به فروشگاه می روید باید چیزی بخرید. با جستجوی آنلاین و بررسی اطراف خود خرید آگاهانه ای داشته باشید.
خود را مجبور به پیدا کردن فروشگاه های جدید کنید. شما شاید فکر کنید که محصولات یک مارک مشخص با سبک شما سازگار نیست اما شاید بتواند دانش شما را در مورد مد گسترش دهد.
زمانی که شما موردی را پیدا می کنید که دوستش دارید، به دو مورد دیگر از پوشاک موجود در جالباسی تان که می توانید با آن ست کنید نیز فکر کنید. با این روش شما یک جالباسی پر از لباس هایی را خواهید داشت که همه شان قابل پوشیدن هستند.

مد و فشن

در فروشگاه های آنلاین بگردید. شما می توانید روند مد را بدون مشکلات یک مرکز خرید شلوغ بررسی کنید.
خرده فروشی های آنلاین به شما این امکان را خواهند داد که به سرعت و آسان میان کالا های جدید بگردید و بررسی کنید.
در فروشگاه های مورد علاقه تان ثبت نام ایمیلی کنید. بسیاری از مارک ها و برند ها زمانی که محصولات و سبک های جدیدی برای ارائه داشته باشند، ایمیل های آگاه سازی ارسال خواهند کرد.

منبع:

شهر دانایی

درباره علی خدادادی

با غصه نشو همدم سنت شکن خود باش / آزادترین فردی وقتی که نگی ای کاش...

یک نظری بگذارید