به جامعه مجازی ظرایف خوش آمدید
چگونه با مد پیش برویم ؟ بخش ۳

چگونه با مد پیش برویم ؟ بخش ۳

هماهنگ با مد برنامه ریزی کنیم

مد و فشن

جالباسی خود را خلوت کنید. داشتن یک گنجه یا جالباسی خلوت به معنای داشتن فضای بیشتر برای لباس های فصلی و لباس های براساس مد روز است.
لباس های با سبک قدیمی را دور بیاندازید. با دور انداختن لباس هایی که دیگر نمی پوشید و مورد استفاده نیست، فضایی برای لباس های جدید خود فراهم کنید.
صادق باشید. اگر در طی یک سال اخیر از لباسی استفاده نکرده اید احتمالن می توانید از دست آن خلاص شوید و آن را از کمد لباس هایتان حذف کنید.
لباس هایی را که به شما کوچک یا بزرگ شده اند و دیگر اندازه شما نیستند دور بیاندازید. همه ما احساساتی در مورد لباس هایی که می پوشیم یا پوشیده ایم داریم. با این حال نگه داشتن لباس های درهم ریخته، شما را از داشتن سبکی جدید برای خودتان باز می دارد.

مد و فشن

لباس های اصلی تان را نگهدارید. مجموعه کوچکی از لباس های اصلی و مورد علاقه خود را نگه دارید، اقلامی مانند شلوار جین و تی شرت ها تا وقتی سالم هستند، زمان و تاریخ انقضایی برای استفاده از نظر مد ندارند. شما می توانید آن ها را نگهدارید و با لباس های بروز تر که می خرید، ست کنید و بپوشید.
پوشاک کوچک مانند ژاکت ها و کفش ها موارد خوبی برای گسترش مجموعه تان می باشد.

مد و فشن

یک نظم و قاعده برای خود ایجاد کنید. مطمئن شوید که همه چیز خود را بررسی می کنید، لباس هایی که می پوشید را در نظر داشته باشید و سعی کنید سبک هایی که بیشتر با بدن (قد و وزن) شما هماهنگ یا دارای تضاد است را مشخص کنید. این کار کمک می کند که در مورد لباسی که واقعن می توانید بپوشید با خودتان صادق باشید و در زمان انتخاب و خرید شک و تردید نداشته باشید یا با گذشت زمان از خرید خود پشیمان نشوید. همچنین این روش به شما کمک خواهد کرد که جالباسی خود را نو کنید.

منبع:

شهر دانایی

درباره علی خدادادی

با غصه نشو همدم سنت شکن خود باش / آزادترین فردی وقتی که نگی ای کاش...

یک نظری بگذارید