به جامعه مجازی ظرایف خوش آمدید
چگونه با مد پیش برویم ؟ بخش ۴

چگونه با مد پیش برویم ؟ بخش ۴

مد متناسب با بودجه

مد و فشن

از پوشاک و لوازم جانبی استفاده کنید. استفاده از پوشاک و لوازم جانبی و زیور آلات شیوه ای بسیار عالی است که بروز کردن اقلام موجود در جالباسی مان در سطحی خوب و متناسب با مد را برایمان امکان پذیر خواهد کرد. این شیوه از دو نظر برای ما مهم خواهد بود نخست اینکه هم می توانیم با مد همراه باشم هم در صرف بودجه، امکان صرفه جویی فرآهم خواهد شد.

مد و فشن

صرفه جویی در پوشاک اصلی. همیشه امکان گران تر بودن لباس های مجلسی، بروز تر و مد وجود دارد. مطمئن باشید بودجه بندی خود را بر اساس این معیار انجام می دهید. سعی کنید در خرید پوشاک پایه و معمولی مانند شلوار جین و تی شرت ها تا جای ممکن کم هزینه کنید و با تخفیف خرید کنید چون این کار به شما اجازه خواهد داد که برای یک لباس مجلسی یا ست کردن با کفش هایی مناسب با دست باز تر و محدودیت کمتر در بودجه خرید کنید.

مد و فشن

فروشگاه های ارزان قیمت را بگردید. روند مد در طول زمان همیشه تمایل به تکرار شدن دارد. فروشگاه هایی که اجناس رو به صورت امانت برای فروش عرضه می کنند و فروشگاه های ارزان فروشی مکان های بسیار عالی برای پیدا کردن لباس های مقرون به صرفه در سبک های قبل تر می باشد. این شیوه ای مناسب برای روح بخشیدن به جالباسی تان در زمانی است که یک سبک قدیمی به روند مد روز باز می گردد.

مد و فشن

مجموعه ای از محدودیت ها ایجاد کنید. زمانی که می توانید آسان و به سادگی با مد پیش بروید و سبک پوشاک خود را بروز کنید یک محدودیت مالی ماهانه ایجاد کنید که بر اساس آن بیش از محدودیت مالی در نظر گرفته شده برای پوشاک تان هزینه نکنید.
به یاد داشته باشید که روند مد روز بسیار سریع تغییر خواهد کرد و کاملن هماهنگ شدن با آن غیر ممکن است. خرید های کم در ماه کمد جالباسی شما را بدون خالی شدن کیف پولتان بروز نگه خواهد داشت.

منبع:

شهر دانایی

درباره علی خدادادی

با غصه نشو همدم سنت شکن خود باش / آزادترین فردی وقتی که نگی ای کاش...

یک نظری بگذارید