به جامعه مجازی ظرایف خوش آمدید
چگونه هماهنگ با مد لباس بپوشیم ؟ بخش ۱

چگونه هماهنگ با مد لباس بپوشیم ؟ بخش ۱

چگونه متناسب با مد لباس بپوشیم

گاهی اوقات اینطور به نظر می رسد که زیبایی در نگاه بیننده نیست. اینطور نیست ؟ مد لباس و پوشاک می تواند اینطور به نظر بیاید که فقط برای افراد مرفه است و باید از آن دوری جست. اما شروع و برداشتن گام های بلند در یک مسیر درست آسان تر از آن چیزی است که شما فکر می کنید. پیش به سوی اعتماد به نفس و کمدی با لباس های مد لباس روز.

بسترسازی

مد لباس
کمد لباس خود را سازماندهی کنید. تمام لباس های درون ان را خارج کنید و تصمیم بگیرید که کدامیک را می خواهید و کدام را نمی خواهید. آن ها را که نمی خواهید اهدا کنید، بفروشید و یک نکته مهم اینکه شما می توانید میزبان فروش موزه خود با هر چیزی که در طول یک سال گذشته نپوشیده اید، اندازه شما نیست و یا با سبک شما هماهنگ نیست، باشید.
اگر شما لباسی را در طی یک سال نپوشیده اید، نیاز نیست ان را از دست بدهید. فکر “یک روز به آن نیاز پیدا خواهم کرد” فکر شما را از اینکه اکثر مواقع چیزی برای پوشیدن ندارید رها خواهد ساخت. آن را تمیز کنید. یک شخص دیگر می تواند دومین نفری باشد که از وسایل شما خوشش می آید.
اگر شما لباس هایی که دیگر اندازه تان نیست را روی هم بار کرده اید، آن ها را با امید اینکه در آیند نیاز شما را رفع خواهند کرد نگه ندارید.
چندتا از موارد مورد علاقه خود را نگه دارید اما باقی مانده را کنار بگذارید. یک کمد لباس پر از لباس هایی که اندازه شما نیست می تواند انگیزه را از بین ببرد.

نوع بدن خود را بشناسید. و متناسب با آن لباس بپوشید. به روز ترین لباس های مد لباس جهان در صورتی که مناسب نوع بدن شما نباشد نمی تواند ظاهری مناسب به شما ببخشد. این به این معنی نیست که شما خیلی چاق، لاغر، قد بلند و یا کوتاه هستید. شما فقط شکل هماهنگ با آن لباس را ندارید.
از هر چیزی که اندازه شما نیست و می دانید دوری کنید. اگر ظاهر شما دقیقن همین چیزی نیست که باید باشد شما می توانید آن لباس را نپوشید.
وقتی به فروشگاه می روید سبک و نوع بدن خود را در ذهن داشته باشید. برای اکثر خانم ها، ایده آل است که کمر باریک و پاهای کشیده داشته باشند.اگر شما در انتخاب گیر کردید می توانید از فروشنده حرفه ای کمک بگیرید چون کار آن ها کمک به شما در جهت بهتر شدن ظاهر و لباس تان است.

مد لباس

در آیینه ظاهری خوبی داشته باشید. سعی کنید در عینی ترین شکل ممکن به خودتان نگاه کنید. چیزهایی در مورد ظاهر فیزیکی خود که دوست دارید و دوست ندارید پیدا کنید. چه چیزی را می خواهید پنهان کنید ؟ چه چیزی را می خواهید بیشتر نشان دهید ؟ رنگ شما چطور بود ؟
پاسخ دادن به این سوال ها قبل از خرید یک موضوع مهم است تا بدانید که نیاز ب خرید چه چیزی دارید ! اگر شما رشته ای از این موارد را نمی دانید و ندارید خرید برای یک پر کردن کمد از لباس های جدید می تواند برای شما نتیجه ای بد و تهدید آمیز به همراه داشته باشد.

منبع:

شهر دانایی

درباره علی خدادادی

با غصه نشو همدم سنت شکن خود باش / آزادترین فردی وقتی که نگی ای کاش...

یک نظری بگذارید