به جامعه مجازی ظرایف خوش آمدید
چگونه هماهنگ با مد لباس بپوشیم ؟ بخش ۲

چگونه هماهنگ با مد لباس بپوشیم ؟ بخش ۲

مد لباس متناسب با خود را بیابید

مد لباس
سبک خود را بشناسید. چه چیزی دوست دارید ؟ آیا می خواهید موارد مرسوم را به کمد لباس خود جا دهید یا یک ظاهر کلاسیک را ترجیح می دهید ؟ آیا گرایش های نو پرستی دارید ؟ می خواهید یک حرفه ای شوید ؟ همراه بودن با مد لباس و پوشاک به معنی مرتبط بودن با ظاهری خاص نیست. مد به این معنی است که شما چیزی را بیابید که با آن راحت باشید و بتوانید با آن بدوید.
برای گشتن در کاتالوگ ها و گشت و گذار در وب سایت هایی که ویژگی های لباس و فروش آن را بر عهده دارند وقت بگذارید. در آن ها چیزهایی وجود دارد که با بدن شما شکل می گیرند. این تنها دلیل برای صرف وقت جهت پیدا کردن آن هاست.
دیدن اینکه بقیه مردم چه می پوشند. شما برای زیبا شدن اجباری جهت تبدیل شدن به یک مدل تقلید گر ندارید. ممکن است شما ببینید که او چه پوشیده است و آن را با سبک خود در نظر بگیرید.
در نهایت، لباسی که به آن علاقه دارید و احساس خوبی نسبت به آن دارید با اطمینان بیشتری از آن استفاده می کنید. کمتر به مد لباس روز و بیشتر به حال حاضر خود بپردازید هر چند هر دو در هم تنیده اند.

مد لباس
زمینه را در نظر بگیرید. جایی که در آن زندگی می کنید، جایی که می روید و کاری که انجام می دهید فاکتورهای اصلی در پوشش بر اساس مد می باشد. اگر شما لباس عروسی را برای محل کار می پوشید این مطابق مد نیست، و اگر کت و شلوار را برای به هنگام استراحت می پوشید نیز همینطور. به این فکر کنید که چه دسته ای از لباس ها برای کاری که قصد انجام آن را دارید مناسب تر است.
مد های مرسوم منطقه به منطقه متفاوت است. ممکن است روال مد جاری در میلان با ممکن است برای خیابان های شیکاگو مناسب نباشد. هر مدی را که هدف قرار داده اید به منبع آن وارد شوید. ببینید چه چیزی را دوست دارید و برای ظاهر بخشی مناسب به شما ضروری است، صرفنظر از اینکه ساخت کجاست و توسط چه کسی ساخته شده است.

منبع:

شهر دانایی

درباره علی خدادادی

با غصه نشو همدم سنت شکن خود باش / آزادترین فردی وقتی که نگی ای کاش...

یک نظری بگذارید