به جامعه مجازی ظرایف خوش آمدید
چگونه هماهنگ با مد لباس بپوشیم ؟ بخش ۳

چگونه هماهنگ با مد لباس بپوشیم ؟ بخش ۳

پوشش هماهنگ با مد لباس

بگذارید اتفاق بیافتد.

مد لباس
شروع به خرید کنید. بهترین کار این است که اجناسی را بخرید که در طول فصل های مختلف خاصیت کاربردی و زیبایی خود را حفظ کنند. تغییرات مد لباس به سرعت صورت می گیرد. کمد لباس خود را با لباس های که سال آینده همین از نظر مد لباس موقع مناسب نیستند پر نکنید؛ تنها حاصل خرید آن ها پشیمانی است. هر خانمی به یک جین از مواردی در کمد لباس هایش آویزان است نیاز دارد، موارد مورد نیاز خودتان را پیدا کنید.
در زمینه اینکه چه چیزی ظاهر شما را زیباتر می کند یکی از موارد انگشت شمار مورد علاقه و متنوع خود را پیدا کنید. یک پیراهن دکمه دار کلاسیک، یک شلوار جین موردعلاقه، بوت، دامن کمر باریک و ژاکت برای شروع خوب است. شما می توانید با ترکیب و جفت کردن این موارد با یکدیگر برای به دست آوردن حالت های مختلفی از ظاهرتان که مدنظر دارید اقدام کنید.

مد لباس

چیزهای بیشتری بخرید. حالا شما لباس های اولیه و پایه را دارید، زمان آن است که تفریح کنید! کفش های مناسبی بخرید، لوازم زینتی و جانبی زیبا بخرید و موهای خود را طبق مدل مناسبی کوتاه کنید! نظر شما در مورد چرم با رنگ بنفش روش چیست، خیلی رنگ و رو رفته است ؟ یک کیف در این سبک و رنگ فوق العاده است.
پس از همه این ها، نوبت جزئیات است. لوازم جانبی، زینتی و مدل مو ساده ترین راه هایی هستند که می توانند شما را برجسته نشان دهند. بنابراین برای کوتاه کردن موهای خود طبق مدل های جدید و مورد علاقه خود به سالن زیبایی بروید، همچنین تا زمانی که کار موهایتان تمام می شود ممکن است کار ناخن هایتان هم تمام شده باشد.
لوازم جانبی عالی هستند اما گردنبند، دستبند، گوشواره، حلقه، ساعت و عینک افتابی و کلاه گزینه های بهتری هستند. می توانید این لوازم را به صورت هماهنگ با لباس هایتان استفاده کنید.

مد لباس

از کسی بخواهید هنگام خرید با شما همراه شود. همیشه خوب است که یک دیدگاه خارجی، به ویژه از یک دوست که به گذر سریع تر زمان کمک می کند. کسی را با خود همراه ببرید که توانایی نقد و پیشنهاد در رابطه با لباس هایتان به شما بدهد. تصویری که در آینه می بینیم همیشه مشابه ظاهر واقعی ما نیست.
دیدگاه های ظریف و جرئی از دیگران بگیرید. ظاهر هر کس بخ خودش مربوط است. اما اگر شخصی عاشق در شما باشد و شما آن را نمی بینید، زمانی را برای بررسی در نظر بگیرید. یک دقیقه برا بررسی صبر کنید اگر شما بتوانید چیزی را که شخص مقابلتان دیده است ببینید می توانید به یک سبک جدید تر از خودتان دست یابید.

منبع:

شهر دانایی

درباره علی خدادادی

با غصه نشو همدم سنت شکن خود باش / آزادترین فردی وقتی که نگی ای کاش...

یک نظری بگذارید